Hakkımızda

Avukat Ömer Faruk KAYA
Enfa Hukuk

Avukat Ömer Faruk KAYA

Sakarya Barosuna kayıtlı Avukat Ömer Faruk KAYA ilk ve orta öğretimini Sakarya Adapazarı' nda yapmıştır. Sakarya Figen Sakallıoğlu Lisesinden mezun olan Avukat Ömer Faruk KAYA, hukuk eğitimini 2017 yılında Eskişehir Anadolu Üniversitesi Hukuk Fakültesinde tamamladı. Sakarya Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsünde Mali Hukuk alanındaki yüksek lisans eğitimine de devam etmektedir.

 

Sakarya Barosu bünyesinde avukatlık stajını tamamlayarak, 2018 yılında serbest Avukat olarak mesleğe başlamıştır. Serbest Avukatlığın yanında Kamu Bankası ve Şirketi avukatlığı da yürütmekte olup Uzlaştırmacı Belgesi de bulunmaktadır.

 

ENFA Hukuk Bürosu Avukat Ömer Faruk KAYA; İcra Hukuku, Aile Hukuku, Tazminat Hukuku, Miras Hukuku, İş Hukuku ve Gayrimenkul Hukuku başta olmak üzere birçok hukuk alanında avukatlık hizmeti vermektedir.

HUKUK BÜROMUZUN AVUKATLIK MESLEK İLKELERİ

“Sır saklama ve gizlilik” avukatlık mesleğinin en önemli etik ilkelerindendir. Avukatlık büromuz, 1136 sayılı Avukatlık Kanunu ile belirlenen gizlilik ve sır saklama ilkesini hassasiyetle uygulamaktadır. Hukuk büromuz, müvekkillerine ait bilgi ve belgeleri mesleki sır kapsamında özel bir şekilde gizli tutar, üçüncü kişi veya kurumlarla hiçbir şekilde paylaşmaz.

 

Avukat, mesleki faaliyetini icra ederken yapılan işin veya davanın aşamaları ve olası sonuçları hakkındaki hukuki görüşünü müvekkiline aktarmalıdır. Hukuk büromuz, vekâletini aldığı müvekkillerini dava süreci ve yapılan işin aşamaları hakkında sürekli bir bilgi akışıyla bilgilendirmektedir.

HEMEN ARA Destek YOL TARİFİ AL